Venduško Krivačka, Trenčín

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sponzori ďakujem Vám

 


 

Magenta, s. r. o. - najlepšia tlačiareň

Pripravíme, vytlačíme, vysekneme a väzba dokumentov.

Nové služby : v "polepšovni pod Fiatkou" zrealizujeme profesionálny polep na Vaše firemné, alebo súkromné vozidlo a WoodCut printing- ekologická tlač Vaších fotografii a obrázkov na ekologické materiály /drevo, sklo a pod. strojom Swiss Q-Print Impala 3 /

Spoločnosť prostredníctvom svojho konateľa p. Vavríka poskytla opakovane finančný príspevok na pokrytie plánovaných i neplánovaných výdajov pre zlepšenie života nášho postihnutého syna. Vo svojich nových priestoroch profesionálne polepila Venduškové nové autíčko Fiat Doblo. Preto, ak uvažujete aj Vy nad reklamným polepom svojho firemného vozidla, obráťte sa prosím túto spoločnosť-DOPORUČUJEME a ĎAKUJEME.

 


 

Apartmán Mateo Jasná

Ski-in, ski - out in Jasná.

Ubytovanie v príjemnom apartmáne pre 4 dospelých a 2 deti. jedno garantované parkovacie miesto v cene ubytovania. Skúste už tohtoročnú lyžiarsku sezónu a nebudete ľutovať.

Majiteľ apartmánu prispieva pravidelne 2% na účet nášho syna. Ďakujeme 

 

NsP Ilava, n. o. 

Ako nezisková organizácia vznikla 1.1.2003 transformáciou štátnej príspevkovej organizácie. Nezisková organizácia sa založila za účelom poskytovania ambulantnej a ústavnej liečebno-preventívnej starostlivosti. Nemocnica slúži pre hospitalizáciu pacientov zo spádového územia okresu Ilava a časti územia okresu Púchov, t. j. asi pre 90 000 obyvateľov s počtom lôžok 147.

Vedenie nemocnice dlhodobo podporuje nášho syna. Ďakujeme

 


 

 

Vysokokvalitná tlač, úplne iná, tak ako ju poznáte. 

WoodCut Printing je malá rodinná tlačiareň.

Aj ľudia z tejto spoločnosti v nemalej miere pomáhajú nášmu synovi spríjemňovať jeho život na invalidnom vozíku. Ďakujeme

 

 

Eurotip, s. r. o.

Spoločnosť zaoberajúca predajom automobilov, náhradných dielov, doplnkov a servisom. Dôležitou stratégiou a cieľom spoločnosti je mať čo najviac spokojných zákazníkov.

Medzi nich sme sa zaradili aj my, nakoľko nám spoločnosť poskytla mimoriadnu zľavu na kúpu nášho nového Fiatu DOBLO. Ďakujeme.

Sylvia Macková-SLOVAK ZOO 

Osobné ochranné pracovné prostriedky (OOPP) pre Vašu pohodlnú a bezpečnú prácu.

Opakovane poukázané 2%. Ďakujeme.

BDJ Trade, s. r. o. 

Výroba a predaj plastových ramienok, vešiakov

Opakovane poukázané 2%. Ďakujeme.

Nadácia Orange, n. o. 

Je priamym pokračovateľom Konta Orange, n. f. Zakladateľom Nadácie Orange je spoločnosť Orange Slovensko, a.s. Jej poslaním je realizovať filantropické a charitatívne aktivity spoločnosti Orange Slovensko a pomáhať riešiť problémy rôznych deficitných oblastí na Slovensku.

Jej prostredníctvom bola nášmu synovi opakovane poskytnutá zľava na internetové pripojenie. Ďakujeme.

Letmo, s. r. o. 

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom kompenzačných pomôcok pre zdravotne postihnutých a seniorov.

Dodávateľ invalidného vozíka s výrazným cenovým zvýhodnením, kombinovanej antidekubitnej podložky, šikmej s zvislej schodiskovej plošiny. Ďakujeme.


p.Michal Karpat - syn Rudolfa Karpata, ktorý v r.1992 obnovil vydávanie motoristického časopisu Autožurnál. Printové vydanie Autožurnál v marci 2011 doplnil o vlastný internetový portál autozurnal.com. Ďalším logickým krokom bolo rozšírenie spolupráce s televíziou TA 3, pre ktorú Autožurnál autorsky napĺňa motoristický týždenník Motoring. P. Michal Karpat vedie redakčný tím tejto relácie od r.2013.

Na tohtoročnom jesennom autosalóne v Nitre sa osobne stretol s naším Venduškom, aby ho odborne sprevádzal svetom motoristických noviniek. Ďakujeme

Združenie domových samospráv 

Spoľahlivosť, výkon, plné nasadenie. Bez kompromisov. Aby sa nám žilo lepšie.

Združenie prostredníctvom svojho predsedu p. Marcela Slávika poskytlo finančný dar nášmu synovi. Ďakujeme.

 

 ESET - chránime Vaše digitálne svety.

Líder v proaktívnej ochrane počítačov - sponzor najlepšieho antivírusového programu pre počítač nášho syna

Okrem toho spoločnosť prispela sumou 1000 EUR na 14 dńový-intenzívny rehabilitačný pobyt v ADELI Medical Center Piešťany (marec 2014). Ďakujeme.

Ing. Mário Michalka, Trenčín

Ako súkromná osoba poskytol finančný príspevok na doplatky pri kúpe zdravotníckych a rehabilitačných pomôcok, či úhrade liečebných terapií. Ďakujeme.

PROGMA - výpočtová technika

Odborné poradenstvo a individuálny prístup pri výbere výpočtovej techniky, výrazne cenove zvýhodnenie pri kúpe, inštalácií a servise PC pre nášho syna. Ďakujeme.

 

WebSupport, s. r. o. - pridajte sa k našim spokojným zákazníkom

Spoločnosť opakovane poskytuje exkluzívnu zľavu z ročného webhostingu. Ďakujeme.

Ing. Richard Sulík, Bratislava

Ako súkromná osoba poskytol finančný príspevok na doplatky pri kúpe zdravotníckych a rehabilitačných pomôcok, či úhradu liečebných terapií. Okrem toho poskytol aj zaujímavý vecný dar. Ďakujeme.

 

MUDr. Eva Bačinska, Žilina

PeGEA s. r. o. - ambulancia gastroenterológie, hepatológie a výživy v Žiline

Ako súkromná osoba poskytla finančný príspevok na doplatky pri kúpe zdravotníckych a rehabilitačných pomôcok a  úhradu liečebných terapií. Ďakujeme.

 

 

MUDr. Roman Podolák, všeobecný lekár - ambulancia Dolná Súča

 

Ako súkromná osoba poskytol finančný príspevok na zakúpenie športového bežeckého vozíka. Ďakujeme. 

 

Peter Poliačik, Trenčín

Ako súkromná osoba poskytol finančný príspevok na zakúpenie športového bežeckého vozíka. Ďakujeme.

 

Autoškola Horňák, s. r. o. -  vznikla v roku 1994 ako jedna z prvých súkromných autoškôl v Trenčíne. V súčasnej dobe vykonáva výcvik žiadateľov pre všetky kategórie vodičských oprávnení v troch strediskách : v centre mesta ul. Štefánikova, na sídlisku Juh /OC Južanka/ a za mostami na Dopravnej akadémii. Zamestnáva len  profesionálnych inštruktorov s plným rozsahom oprávnenia vykonávať výcvik na všetky skupiny vodičských oprávnení a tiež vykonáva kvalifikačné kurzy vodičov /KKV/.

Aj táto spoločnosť podporuje aktivity nášho syna. Ďakujeme.

 

 

 cargo TFP

TRANSPORT FOR PEOPLE, s. r. o.

 

Ing. Pavol Ilavský, obchodný riaditeľ

Ako súkromná osoba nemalou mierou prispieva zdravšiemu a veselšiemu životu nášho syna a na jeho športové aktivity. Ďakujeme

www.loprais.cz

  eshop.loprais.cz/jizda-dakarsky-specialem

 

Aleš Loprais /synovec Karla Lopraisa /,automobilový pretekár.

So svojím tímom Tatra Buggyra Racing venovali našemu Venduškovi pod Vianočný stromček nevšedný adrenalínový zážitok a to jazdu Dakarským špeciálom na polygone v Hodoníne -Pánove koncom októbra 2017. Ďakujeme.

 

MOJE BÝVANIE, s. r. o. -  moja nová nehnuteľnosť. Poskytneme kompletné služby pri sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpe nehnuteľnosti.

Konateľ spoločnosti p. Pavol Kosík je náš rodinný známi. Zároveň je odborníkom na trhu s realitami. Doporučujem makléra ak uvažujete nad kúpou, alebo predajom nehnuteľnosti. Mal som tú česť aj ja využiť jeho služby. Ďakujeme.

 

 Tu môže byť :

Vaše LOGO, weblink, reklamný banner a pod...

 

 a tu viac informácii o Vašej spoločnosti a pomoci pre nášho syna...


On-line

Práve tu je 16 návštevníkov a žiadni členovia on-line